Zimní softshell, BAREVNÍ PTÁČCI, tmavě modrá

Nepružný materiál s chloupkem z rubové strany, který má v sobě více vrstev – micropolár, plášťovka a speciální membrána zabezpečující nepromokavost a prodyšnost. 

Vodní sloupec: 10000 mm/H2O

Voděodolnost: 3000g /m2/24h

ideální především na bundy, kalhoty a kombinézy. Možno podšít, anebo využít jako svrchní vrstvu do sychravého chladnějšího počasí.

Máme skladem (1 ks)
420 Kč –11 % 370 Kč / ks
Kategorie: Látky
Složení: 100% polyester
Certifikace: OEKO-TEX Standard 100
Šíře: 145 cm
Gramáž: 320 g/m2
Vodní sloupec: 10000 mm/H2O
Voděodolnost: 3000 g/m2/24h
Využití: ideální především na bundy, kalhoty a kombinézy. Možno podšít, anebo využít jako svrchní vrstvu do sychravého chladnějšího počasí.
Zimní softshell, BAREVNÍ PTÁČCI, tmavě modrá
Akce
420 Kč –11 %

Ptáčci, květy, listy, barvy. Trochu s nádechem do "folklórna", trochu s náladou léta, trochu vesele a hravě.  Tmavě modrý podklad je nejen praktický, ale potěší holky, které třeba nejsou úplně na růžovou.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu