Vzora, dětský overal, bavlněná teplákovina, ŠVADLENKA, bílá

Overálek z tenké počesané teplákoviny je ideálním domácím oblečením, nebo pyžamkem do chladnějších dní a nocí. Má šikmé zapínání na plastové druky, které netlačí (testováno na vlastním dítěti) a na nohách i rukách je zakončen manžetami. Materiál je bavlna s malým množstvím elastanu, takže je krásně pružné a potěší především maminky chronických "nepřikrývačů". 

Velikost 86 / 92 (raději se podívejte na fotku s rozměry, overal je měřený nenatažený, rozměr přes hrudník / pas / boky je měřen pouze přes přední díl. Celkový obvod je tedy x2)

Cena je nižší kvůli drobné grafické chybě na vzoru. 

Máme skladem (1 ks)
300 Kč –30 % 210 Kč / ks
Kategorie: Dětské oblečení
PhotoRoom 20220403 143812
Akce
300 Kč –30 %

Vzor je vytvořený pro ty, kteří, stejně jako já, milují šití. Je malovaný mojí oblíbenou digitální technikou. Tahy štětcem působí jako něco mezi akvarelem a temperou, perfektně se jimi stínuje a jsou skvělé, když chci, aby předměty vypadaly namalovaně a zároveň realisticky. Namalovala jsem starý šlapací stroj, protože přesně na takovém šila moje babička. Moje mamka ho má dodnes. Je to Lada. Já na tom šít neumím, nikdy jsem se nenaučila šlapat nohama a pohybovat rukama v jiném rytmu. Ale je nádherný, to jo. Panna, ta je moje. Koupila jsem ji někdy během střední školy a slouží pořád. Ty nůžky jsou nejostřejší na světe a jehelníček na ruku je skvělá vychytávka. A ten krejčovský metr, ten je v měřítku, takže nemáte-li po ruce ten váš, změřte si cokoli přímo na oblečku. 

 

Vše z našich látek doporučujeme prát na 30 stupňů otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu