Vzora, dámské zavinovací kalhoty, silky, LVI, černá

Zavinovací kalhoty nosily už naše maminky. Je skvělý letní model, který je jak pohodlný, tak elegantní a sexy. Tyhle kalhoty jsou šité z materiálu jménem silky / umělé hedvábí / pavučinka. Je to umělý materiál, vlaje a je velmi příjemný na těle. Na první pohled je tento kousek docela podivný - přední a zadní díl je spojen pouze v rozkroku. Takže pro ty, kdo tento rafinovaný střih neznají, první se navlékne přední díl, poté se zadní díl protáhne mezi nohama a zezadu dopředu zaváže stuhou.

Kalhoty jsou všité do pružného pasu, velikost bude sedět na S / M.

 

Máme skladem (1 ks)
1 100 Kč –54 % 500 Kč / ks
Kategorie: Oblečení
Vzora, dámské zavinovací kalhoty, silky, LVI, černá
Akce
1 100 Kč –54 %

Můj muž je lev. Takže pro něho často vymýšlím něco, kde bude tento motiv. Chtěla jsem tady ty barevné hlavy původně pro něj, ale vyšlo mi to takové víc dámské. Takže vzor pro každou ženu, co má v sobě lva (a že nás je). 

 

Vše z našich látek doporučujeme prát na 30 stupňů otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu