Teplákovina bavlněná počesaná tenká, DOKTOR, bílá

Tenčí, velmi pružná teplákovina s chloupkem z rubové strany. Je teplejší než nepočesaná teplákovina a pruží. Skvěle se šije na overlocku, nebo na rovnostehu strečovými jehlami. Radost Vám udělá zejména v chladnějším počasí, kdy do ní zachumláte sebe, nebo své děti.

 

Máme skladem (1,7 m)
420 Kč –14 % 360 Kč / m
Kategorie: Teplákovina bavlněná počesaná
Složení: 95% bavlna, 5% elastan
? Certifikace: OEKO-TEX Standard 100 třída 1
Šíře: 160 cm
Gramáž: 260 g/m2
Využití: mikiny, tepláky, mikinošaty, overaly, čepice, nákrčníky, deky
Teplákovina bavlněná počesaná tenká, DOKTOR, bílá
Akce
420 Kč –14 %

Dostala jsem malou zakázku na ilustrování básniček pro děti. Autorce se líbil veselý a hravý styl kresby. Jedna z básniček se jmenuje "U doktora", tak jsem chtěla nakreslit milého pana doktora, kterého se děti nebojí. Inspirací mi byl pan doktor Janoušek z písničky Svěráka a Uhlíře. Prostě takový fajn pán. Pak jsem si řekla, že by byla škoda nechat ho jen vedle básničky, dokreslila jsem mu milou a empatickou sestřičku a už mají svůj vlastní vzor. Jako všechny látky je i tohle plátno digitálně potištěné, takže nejde prát ve vysokých teplotách. Ale třeba plášť nebo lékařská košile může být skvělý dárek k dětskému lékařskému kufříku.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu