Teplákovina bavlněná, Ham, hačí, tmavě modrá (doplňková látka k Supermum)

Doplňkový, tématický a ladící vzor k Supermum.

Přírodní prodyšný bavlněný materiál s malou příměsí elastanu. Jeden z nejoblíbenějších a nejpohodlnějších materiálů na šití i nošení. Je velmi univerzální, pohodlně s v něm budou cítit děti i dospělí v jakémkoli ročním období. Díky malé příměsi elastanu pruží, takže na oděvech není třeba řešit zapínání, prostě se natáhnou. Teplákovina se vám bude dobře šít na overlocku, anebo strečovými jehlami na rovnostehu. Krásně se také začišťuje na coverlocku. Ušijete z ní nespočet druhů oblečení pro děti i dospělé, je velmi příjemná i pro miminka. Skvěle se budete cítit v teplákovinových šatech, lehčích mikinách, teplácích, legínách nebo teplejším pyžamu.

Máme skladem (0,7 m)
390 Kč –23 % 300 Kč / m
Kategorie: Teplákovina bavlněná nepočesaná
Složení: 95% bavlna, 5% elastan
? Certifikace: OEKO-TEX Standard 100 třída 1
Šíře: 150 cm
Původ: EU
Gramáž: 240 g /m2
Využití: lehčí mikiny, tepláky, čepice, silnější pyžama, body, šaty, sukně
AE1EF945 14E0 4656 A57F 0E24DCE4AE92
Akce
390 Kč –23 %

Zvířátkový vzor z knížky je univerzální pro kluky i holky. Je to jeden z prvních vzorů, který jsem nakreslila. Zvířátka byla pro děti v naší rodině. Učila jsem se s novým tabletem a chtěla jsem na Vánoce něco vytvořit těm nejmladším. Dělám to ráda a pokaždé, protože chci, aby obdarovaní měli něco, na čem jsem strávila čas, do čeho jsem vložila energii a kus sebe. A tak jsem po nocích, když půlroční chlapeček spal, nakreslila 10 obrázků zvířátek a nechala je svázat do malé knížky. Líbila se, tak jsem zvířátka hodila na látku. Variace tohoto vzoru jsou naším top produktem. Tato varianta na hořčicovém pozadí.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu