Sportovní úplet, RYBKY, modrá

Do obou směrů pružný, extrémně příjemný sportovní úplet. Díky lycře má lehký lesk, ale je lehčí než čistá lycra, takže ho na těle téměř necítíte. Dá se šít na rovnostehu strečovými jehlami, nebo na overlocku.

Látka nežmolkuje, neopírá se a není na ní vidět pot.

Máme skladem (1 m)
290 Kč –24 % 220 Kč / m
Kategorie: Sportovní úplet s lycrou
Složení: 82% polyester, 18% lycra
Certifikace: ano
Šíře: 153 cm
Gramáž: 200 g/m2
Využití: legíny, podprsenky, prádlo, sportovní trička, kraťasy, skvěle se hodí na pole dance, jógu, gymnastiku i běh
Sportovní úplet, RYBKY, modrá
Akce
290 Kč –24 %

Tyhle rybky taky vyplavaly z knížky, co jsem kreslila pro děti z naší rodiny. Je v ní deset zvířátek a téměř všechny už mají svůj vzor. U kreslení ryb mě neskutečně baví ta rozmanitost. Můžete si vymyslet jakoukoli barevnost, jakýkoli tvar ploutví, ocasů, šupin a vždycky to bude vypadat jako ryba a co víc, pravděpodobně se trefíte do podoby nějaké skutečné ryby, která žije někde v oceánu. Vzor můžete kombinovat s více barvami a proto je vhodný pro kluky i holky, dámy i pány.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu