Sportovní úplet, LVI, černá

Do obou směrů pružný, extrémně příjemný sportovní úplet. Díky lycře má lehký lesk, ale je lehčí než čistá lycra, takže ho na těle téměř necítíte. Dá se šít na rovnostehu strečovými jehlami, nebo na overlocku.

Látka nežmolkuje, neopírá se a není na ní vidět pot.

Máme skladem (1 m)
290 Kč –31 % 200 Kč / m
Kategorie: Sportovní úplet s lycrou
Složení: 82% polyester, 18% lycra
Certifikace: ano
Šíře: 153 cm
Gramáž: 200 g/m2
Využití: legíny, podprsenky, prádlo, sportovní trička, kraťasy, skvěle se hodí na pole dance, jógu, gymnastiku i běh
Sportovní úplet, LVI, černá
Akce
290 Kč –31 %

Lev. Můj muž je narozený ve znamení lva. Když přišla první covid vlna, ušila jsem mu mikinu a na záda vyšila duhovými barvami hlavu lva. Nosil ji pořád a úplně ji onosil. Tak jsem tu hlavu nakreslila takhle tušovými štětci. Na černé vypadá prostě skvěle! Tenhle sportovní úplet asi ocení spíš ženy, ale která z nás v sobě nemá lva, že, dámy?

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu