Sportovní úplet, LIŠKA A PYŠNÁ RŮŽE, modrá s efektem akvarelu

Do obou směrů pružný, extrémně příjemný sportovní úplet. Díky lycře má lehký lesk, ale je lehčí než čistá lycra, takže ho na těle téměř necítíte. Dá se šít na rovnostehu strečovými jehlami, nebo na overlocku.

Látka nežmolkuje, neopírá se a není na ní vidět pot.

Momentálně nedostupné (0,9 m)
290 Kč / m
Kategorie: Sportovní úplet s lycrou
Složení: 82% polyester, 18% lycra
Certifikace: ano
Šíře: 153 cm
Gramáž: 200 g/m2
Využití: legíny, podprsenky, prádlo, sportovní trička, kraťasy, skvěle se hodí na pole dance, jógu, gymnastiku i běh

Vzor inspirovaný známým literárním dílem. Mám z něj nejradši ty dvě části - o lišce a o pyšné růži. Jsou pro mě symboly pro to věčné téma hledání přátelství a lásky kolem sebe, vytváření vztahů k ostatním lidem a téma životní cesty. Chtěla jsem to nakreslit mile, někde na pomezí dětské ilustrace, ale myslím, že se vzorem potěší jak děti, tak dospělí. Byl jeden z prvních, který jsem vytvořila a stále je mým oblíbencem. 

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu