Panel zvířátko, MEDVĚD, malý

Panel je tištěný na bavlněném plátně, takže z něj hravě vytvoříte voňavý polštářek, hračku, závěs na dětský kolotoč nad postýlku nebo do kočárku, nebo třeba našijete na kapsu bundičky jako aplikaci. Šije se skvěle na rovnostehu univerzálními jehlami, švy můžete zapravit na overlocku. Polštářek si vycpete např. dutým vláknem, nebo třeba odstřižky látek. Prodáváme jako dvojici - rub a líc, abyste mohli vytvořit oboustranné zvířátko.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
45 Kč –44 % 25 Kč / ks
Kategorie: Panely
Položka byla vyprodána…
medvěd s logem panel
Akce
45 Kč –44 %

Zvířátka z lesa milují holky i kluci. Zvířátka byla vytvořena pro děti v naší rodině. Učila jsem se s novým tabletem a chtěla jsem na Vánoce něco vytvořit těm nejmladším. Dělám to ráda a pokaždé, protože chci, aby obdarovaní měli něco, na čem jsem strávila čas, do čeho jsem vložila energii a kus sebe. A tak jsem po nocích, když půlroční chlapeček spal, nakreslila 10 obrázků zvířátek a nechala je svázat do malé knížky. Líbila se, tak jsem zvířátka hodila na látku, aby ožila a dělala radost i dalším dětem.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu