Panel půlkolová sukně, FOLK SRDCE s ornamenty, modrá

Panel je tištěný na splývavém polyesteru, který nebude trčet. Sukně se dá všít do pružného nápletu, anebo do pevného pásku s vložením zipu. Můžete ušít půlkolovou sukni, anebo sešít dva půlkolové panely k sobě a vytvořit kolovou.

Máme skladem (1 ks)
270 Kč / ks
Kategorie: Panely
srdce logo půlkolo panel malé
Akce

Folklórní vzory jsou moje oblíbené. Miluju folklor v hudbě, mám moc ráda hody, tance, vinobraní (a to jsem holka z města). V divadle se mi folklórní lidová tématika propisuje do spousty inscenací. Nějak v tom cítím svoje (lidské) kořeny. Když jsem učila kurzy šití, to společenství žen (chodily jen holky), které společně pracují / něco tvoří, to mi zase evokovalo nějakou lidovost, tradici, archetyp. Prostě to s folklorem ještě nemáme mezi sebou úplně dořešené a tak se k němu v různých odvětvích pořád vracím. Tady jsem se nechala inspirovat barevností a ornamenty a vytvořila lidové variace. 

 

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu