Panel, PEXESO, malý

Panel je tištěný na bavlněném plátně, takže z něj hravě vytvoříte pexeso, leporelo, oboustrannou hračku, nebo aplikaci na oblečení. Šije se skvěle na rovnostehu univerzálními jehlami, švy můžete zapravit na overlocku. Pexeso nebo leporelo můžete podšít jakoukoli látkou, fantazii se meze nekladou :) Rozměr je 40x40 cm, jeden čtverec má 8x8 cm. 

Máme skladem (>5 ks)
120 Kč –33 % 80 Kč / ks
Kategorie: Panely
photo 2022 07 25 14 42 13 (2)
Akce
120 Kč –33 %

Zvířátka z lesa milují holky i kluci. Zvířátka byla vytvořena pro děti v naší rodině. Učila jsem se s novým tabletem a chtěla jsem na Vánoce něco vytvořit těm nejmladším. Dělám to ráda a pokaždé, protože chci, aby obdarovaní měli něco, na čem jsem strávila čas, do čeho jsem vložila energii a kus sebe. A tak jsem po nocích, když půlroční chlapeček spal, nakreslila 10 obrázků zvířátek a nechala je svázat do malé knížky. Líbila se, tak jsem zvířátka hodila na látku, aby ožila a dělala radost i dalším dětem.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu