Mušelín, LISTY/OČI, bílá

Mušelín neboli dvojitá gázovina je ideální do letních dnů, protože jeho vlastnosti zabraňují přehřátí. Název odkazuje ke dvěma jemným vrstvám, připomínajícím gázové obvazy, které drží u sebe a samovolně se nerozdělují. Má přírodní strukturu, takže přesezené sklady na šatech nebudou vidět. Oceníte ho na oblečení pro dospělé i děti, miminka se budou v létě cítit skvěle. Úžasné jsou také letní osušky a plenky, můžete ušít také župánek k vodě.

Máme skladem (1 m)
310 Kč –29 % 220 Kč / m
Kategorie: Látky
Složení: 100% bavlna
Certifikace: OEKO-TEX Standard 100
Šíře: 155 cm
Gramáž: 135 g/m2
Využití: osušky, pleny, šaty pro děti i dospělé, oblečení do letních dní
Mušelín, LISTY/OČI, bílá
Akce
310 Kč –29 %

Černobílá asi nikdy nevyjde z módy. Měla jsem kdysi období, kdy jsem kreslila obrazy jen černou tuší na bílý papír. Přišlo mi to tak efektní a minimalistické, vyjádřilo to všechno, co jsem chtěla. Tak tady při tvorbě tohoto vzoru jsem si trochu zavzpomínala na tyhle časy. Listy mají oči.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu