Mušelín, drobná ŠVADLENA, bílá

Mušelín neboli dvojitá gázovina je ideální do letních dnů, protože jeho vlastnosti zabraňují přehřátí. Název odkazuje ke dvěma jemným vrstvám, připomínajícím gázové obvazy, které drží u sebe a samovolně se nerozdělují. Má přírodní strukturu, takže přesezené sklady na šatech nebudou vidět. Oceníte ho na oblečení pro dospělé i děti, miminka se budou v létě cítit skvěle. Úžasné jsou také letní osušky a plenky, můžete ušít také župánek k vodě.

 

Máme skladem (2 m)
310 Kč –29 % 220 Kč / m
Kategorie: Látky
Složení: 100% bavlna
Certifikace: OEKO-TEX Standard 100
Šíře: 155 cm
Gramáž: 135 g/m2
Využití: osušky, pleny, šaty pro děti i dospělé, oblečení do letních dní
Mušelín, drobná ŠVADLENA, bílá
Akce
310 Kč –29 %

Někdy je méně prostě více. Minimalistický vzor osvěží vaši halenku, ale dá vyniknout především vám. 

Vzor "švadlenka" je vytvořený pro ty, kteří, stejně jako já, milují šití. Je malovaný mojí oblíbenou digitální technikou. Tahy štětcem působí jako něco mezi akvarelem a temperou, perfektně se jimi stínuje a jsou skvělé, když chci, aby předměty vypadaly namalovaně a zároveň realisticky. Namalovala jsem starý šlapací stroj, protože přesně na takovém šila moje babička. Moje mamka ho má dodnes. Je to Lada. Já na tom šít neumím, nikdy jsem se nenaučila šlapat nohama a pohybovat rukama v jiném rytmu. Ale je nádherný, to jo. Panna, ta je moje. Koupila jsem ji někdy během střední školy a slouží pořád. Ty nůžky jsou nejostřejší na světe a jehelníček na ruku je skvělá vychytávka. 

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu