Letní softshell, RYBY, modrá

ideální na lehké bundy, které v létě sbalíte do tašky a vytáhnete je v případě deště, také kalhoty, které přetáhnete dětem přes punčocháče za chladného rána, ale i tašky, podložky, nebo potahy polštářů na balkon.  Nepružný, pevný materiál lepený z více vrstev – micropolár, plášťovka a speciální membrána zabezpečující nepromokavost a prodyšný materiál. Vzory na něm vypadají přímo skvostně a třeba rybkové pončo nachystané pro případ sychravého počasí, to pochválí každý kolemjdoucí.

Máme skladem (1,4 m)
410 Kč –19 % 330 Kč / m
Kategorie: Letní softshell
Složení: 100% polyester
? Certifikace: OEKO-TEX Standard 100 třída 1
Šíře: 148 cm
Gramáž: 200 g/m2
Vodní sloupec: 10000 mm/H2O
Voděodolnost: 3000 g/m2/24h
Využití: lehké bundy, kalhoty, tašky, podložky, potahy venkovních polštářů
Letní softshell, RYBY, modrá
Akce
410 Kč –19 %

Tyhle rybky taky vyplavaly z knížky, co jsem kreslila pro děti z naší rodiny. Je v ní deset zvířátek a téměř všechny už mají svůj vzor. U kreslení ryb mě neskutečně baví ta rozmanitost. Můžete si vymyslet jakoukoli barevnost, jakýkoli tvar ploutví, ocasů, šupin a vždycky to bude vypadat jako ryba a co víc, pravděpodobně se trefíte do podoby nějaké skutečné ryby, která žije někde v oceánu. Vzor můžete kombinovat s více barvami a proto je vhodný pro kluky i holky, dámy i pány.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu