Letní softshell, LIŠKA A PYŠNÁ RŮŽE, modrá s efektem akvarelu

ideální na lehké bundy, které v létě sbalíte do tašky a vytáhnete je v případě deště, také kalhoty, které přetáhnete dětem přes punčocháče za chladného rána, ale i tašky, podložky, nebo potahy polštářů na balkon. Nepružný, pevný materiál lepený z více vrstev – micropolár, plášťovka a speciální membrána zabezpečující nepromokavost a prodyšný materiál. Vzory na něm vypadají přímo skvostně a třeba lehká bundička s liškami a růžemi uchvátí každého kolemjdoucího.

Máme skladem (0,5 m)
410 Kč –19 % 330 Kč / m
Kategorie: Letní softshell
Složení: 100% polyester
? Certifikace: OEKO-TEX Standard 100 třída 1
Šíře: 148 cm
Gramáž: 200 g/m2
Vodní sloupec: 10000 mm/H2O
Voděodolnost: 3000 g/m2/24h
Využití: lehké bundy, kalhoty, tašky, podložky, potahy venkovních polštářů
Letní softshell, LIŠKA A PYŠNÁ RŮŽE, modrá s efektem akvarelu
Akce
410 Kč –19 %

Vzor je inspirován známým literárním příběhem. Mám z něj nejradši ty dvě části - o lišce a o pyšné růži. Jsou pro mě symboly pro to věčné téma hledání přátelství a lásky kolem sebe, vytváření vztahů k ostatním lidem a téma životní cesty. Chtěla jsem to nakreslit mile, někde na pomezí dětské ilustrace, ale myslím, že se vzorem potěší jak děti, tak dospělí. 

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu