Kočárkovina, MEDVĚDI V LESE, béžová

Kočárkovina je impregnovaný omyvatelný nepružný pevný materiál, zvaný též batohovina, popř. potahová látka. Je vyrobená ze 100% polyesteru, takže se nehodí na oblečení. Nejlépe se šije na rovnostehu silnějšími jehlami, můžete ji zapravit na overlocku, ale okraje se netřepí. Perfektně se hodí na batůžky, tašky, ušijte zvířátkům pelíšek, dětem sedací vak nebo přebalovací podložku, rolety, nebo stříšky na kočárek.

 

Máme skladem (1 m)
350 Kč –20 % 280 Kč / m
Kategorie: Kočárkovina
Složení: 100% polyester
? Certifikace: OEKO-TEX Standard 100 třída 1
Šíře: 155 cm
Gramáž: 200 g/m
Využití: bytové doplňky, batohy, tašky, sedací vaky, podložky
Kočárkovina, MEDVĚDI V LESE, béžová
Akce
350 Kč –20 %

Medvědí vzor je součástí malé zvířátkové knížky, kterou jsem kreslila dětem z naší rodiny. Je v ní deset zvířátek a téměř všechny už mají vlastní vzor. Medvědy si můžete při čtení spočítat třeba na vaku na hračky, na tašce ke kočárku, nebo roletě v dětském pokoji. Vzor je univerzální, takže se hodí do každého pokojíčku, pro kluky i holky.

 

Látky doporučujeme prát na 30 stupňů. Ušité oblečení perte otočené do rubní strany, prodloužíte živostnost barvám. Nepoužívejte bělidlo a nedávejte látky (a oblečení z nich ušité) do sušičky. Digitální potisk je jen na lícní straně a mohlo by se stát, že bílé chloupky z rubní strany, nevhodným praním a sušením v sušičce, začnou vylézat na lícní straně. Žehlení doporučujeme do 110 stupňů, raději nejprve zkuste přežehlit vzorek látky, anebo látku samotnou přes plátýnko.

Zpět do obchodu